Pierwszy taniec to jeden z kluczowych momentów na weselu. Zazwyczaj kojarzy nam się z wielkim zdenerwowaniem oraz strachem, zwłaszcza wtedy, gdy nie jesteśmy królami parkietu. Tłum ludzi, stres i źle dobrany pierwszy taniec to klucz do porażki. Perfekcyjne przygotowanie układu tanecznego może jednak obniżyć skutecznie poziom zdenerwowania. Ważne jest to, aby przed weselem wziąć kilka lekcji u boku instruktora, aby pomógł nam w stworzeniu choreografii i zwrócił uwagę na najczęściej popełniane błędy.

Najeży pamiętać, aby nie porywać się z motyką na słońce i nie wybierać trudnej choreografii jeżeli na odzień nie mamy nic wspólnego z tańcem. Skomplikowany układ wygląda pięknie w wykonaniu zawodowych tancerzy, ale niekonieczne w wykonaniu amatorów. Bardzo ważne jest to, aby dużo ćwiczyć z narzeczonym / narzeczoną w domu. Dzięki próbom nauczymy się współgrać z partnerem i nawet jeśli pomylimy kroki to z łatwością wybrniemy z opresji i nikt nie zauważy, że popełniliśmy błąd. Pierwszy taniec powinien być lekki i wykonany z uśmiechem na twarzy, Dużo ćwiczeń i wrzucenie na luz to klucz do sukcesu.

„Taniec w chmurach” to świetna opcja, jeśli nie jesteś zbyt pewny swoich umiejętności tanecznych. Twoja mgła pozostanie nisko nad ziemią, tworząc piękny efekt, którego Twoi goście nigdy nie zapomną bez zasłaniania czyjegoś widoku. Ludzie będą pod wrażeniem mgły i nie zauważą, jeśli przegapisz krok lub dwa!

Efekt ten możesz uzyskać przemieniając parkiet w chmurę, używając suchego lodu! Suchy lód w kontakcie z ciepłą wodą wytwarza dym. W związku z bezpieczeństwem zalecamy współpracę ze swoim DJ-em lub koordynatorem ślubu w celu zorganizowania mgły z suchego lodu podczas pierwszego tańca.

Jeżeli para młoda będzie radosna i będzie czuć się swobodnie to każdy będzie zachwycony ich tańcem…bo przecież taniec ma nieść za sobą radość i szczęście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *